Buy/Sell/RentServicesReal EstateEventsArad JobsBusinesses
Fonolive, #1 Social Job Search Engine Create your resume profile in just 5mins.

Stivuitoristi, Operatori Depozit Arad

2021-09-15 01:20:21
Stivuitoristi, operatori depozit Arad
Candidatul ideal
-studii medii-experienta lucru utilizare stivuitor-disponibilitate de a lucra in 2-3 schimburi-cunostinte in privinta folosirii transpaletului-posesor autorizatie ISCIR (pentru stivuitoristi)-cunostinte operare date PC-abilitati relationare si lucru in echipa-persoana dinamica

Descrierea jobului
-descarca, plaseaza pe linii (in stoc), aduce de pe linii si incarca marfurile cu ajutorul stivuitorului electric-preia marfurile pe baza informatiilor disponibile si a documentelor de transport-plaseaza corect marfurile pe linii in conformitate cu procedura de lucru din depozit-verifica incarcarea pe camion a marfurilor expediate (conform planificarii si a procedurii)-este responsabil pentru receptia marfurilor, descarcarea camioanelor, integritatea marfurilor, stocul din depozit, pregatirea comenzilor pentru livrare, incarcare la timp a camioanelor-este responsabil cu efectuarea inventarelor ciclice
Beneficii: - avantajele de a lucra intr-o companie multinationala - salariu... de incadrare motivational - bonusuri lunare de performanta si alte beneficii - tichete de masa pentru fiecare zi lucrata in valoare de 15 lei/tichet - ore suplimentare platite 200% - transport asigurat gratuit in municipiul Arad - asigurare privata de sanatate - conditii de munca la standarde europene

Descrierea companiei
NDB LOGISTICA ROMANIA, societate infiintata in anul, este un joint-venture intre doua companii XPO Logistics si DB Group SPA.NDB LOGISTICA ROMANIA ofera servicii de logistica integrate-transport intern, distributie, operatiuni logistice si depozitare
Arad Romania
Stivuitoristi, operatori depozit Arad NDB LOGISTICA ROMANIA SRL Arad
Meet locals, buy, sell, find deals, real estate, events on the #1 social classifieds.

Evenimente de calitate! Bucuresti NH RO
Evenimente de calitate!
Bucuresti NH RO
Laminated Tube No.118, the Second Industrial Zone,Changhong, Junhe Street, Baiyun District, Guangzhou City, Guangdo DE AT
Laminated Tube
No.118, the Second Industrial Zone,Changhong, Junhe Street, Baiyun District, Guangzhou City, Guangdo DE AT
55 BEF

Popular Fonolive Groups

Coronavirus - Questions and Answers New York City NY United States
Coronavirus - Questions and Answers (178 members)
New York City NY United States
Black Lives Matter - Making History New York City NY United States
Black Lives Matter - Making History (177 members)
Ambazonians Fight For Freedom New York NY United States
Ambazonians Fight For Freedom (92 members)
New York NY United States