Buy/Sell/RentServicesReal EstateEventsArad JobsBusinesses
Fonolive, #1 Social Job Search Engine Create your resume profile in just 5mins.

RESPONSABIL LOGISTICA CLIENTI (locatia Din ARAD)

2021-09-15 01:20:21
RESPONSABIL LOGISTICA CLIENTI (locatia din ARAD)
Sarcini si responsabilitati: • asigurarea onorarii comenzilor de la clienti;
• coordonarea productiei si a livrarilor la costuri optime;
• coordonarea schimbarilor tehnice ale produselor;
• eliminarea problemelor prin initierea de contramasuri;
• comunicarea si coordonarea escaladarilor cu clientii;
• planificarea capacitatilor si crearea de analize;
• dezvoltarea si optimizarea continua a proceselor;
• crearea de prognoze ;
• cooperare cu departamentele implicate in procesele logistice;
Cerinte: • absolventi al unei facultati tehnice, manageriale sau economice;
• foarte bune cunostinte de limba engleza si limba germana
• foarte bune cunostinte MS-Office;
• cunostinte SAP constituie avantaj;
• gandire analitica si structurata;
• stil de lucru exact, orientat spre rezultate;
• foarte bune abilitati de comunicare si luare a deciziilor. Va oferim: • un loc de munca interesant si variat intr-o companie in continua crestere;
• potential de cooperare pe termen lung;
• salariu atractiv si... tichete de masa;
• oportunitati excelente de dezvoltare personala si profesionala;
• mediu de lucru excelent intr-o companie dinamica.
• Prin transmiterea CV-ului dvs. pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul grupului EKR Elektrokontakt Romania. Informatiile din CV vor fi utilizate numai in scopul recrutarii, vor ramane confidentiale si vor fi stocate timp de un an. Prin transmiterea datelor dvs. personale sunte?i de acord cu utilizarea acestora in scopul recrutarii in cadrul grupului EKR Elektrokontakt Romania.
Doar canditatii selectati vor fi contactati
Arad Romania
RESPONSABIL LOGISTICA CLIENTI (locatia din ARAD) S.C.EKR Elektrokontakt Romania S.R.L. Arad
Meet locals, buy, sell, find deals, real estate, events on the #1 social classifieds.

Popular Fonolive Groups

Coronavirus - Questions and Answers New York City NY United States
Coronavirus - Questions and Answers (178 members)
New York City NY United States
Black Lives Matter - Making History New York City NY United States
Black Lives Matter - Making History (177 members)
Ambazonians Fight For Freedom New York NY United States
Ambazonians Fight For Freedom (92 members)
New York NY United States